На сцені АТО виступили військові артисти

Автор: Турій Роман

10 Aug, 2014 19:31

Поділитись публікацією
На сцені АТО виступили військові артисти

10 серпня підтримати військовослужбовців, які приймають участь в АТО приїхали три творчі колективи курсантів Харківського Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Вихованці ХУПСу виконували романтичні та ліричні пісні, танцювали, розігрували комічні сценки. Та найбільше військовослужбовцям сподобалися виступи команди КВК університету. Після кожного їхнього номеру лунали не лише бурхливі оплески, але і відвертий сміх. Армійці щиро подякували майбутнім офіцерам за теплі слова і моральну підтримку та пообіцяли виправдати довіру українського народу.

Як зазначили організатори дійства, творча молодь Харківського Університету повітряних сил і на далі буде приїздити у гості до військових, адже моральна підтримка та підтримання бойового духу є в край важливими факторами для майбутньої перемоги.

– Мені було дуже легко вести концерт, коли нехай і в імпровізованому залі, знаходиться така вдячна аудиторія, – зазначила ведуча, курсант другого курсу Ксенія Штанько. – А тим, хлопцям, що не змогли потрапити сьогодні на нашу виставу, хочу передати від імені всіх наших артистів побажання мужності та витримки. Ми дуже вболіваємо за всіх вас. І обов’язково приїдемо ще.
Данило Іщенко.