На сучасному етапі розвитку Української держави важливо ефективно використати капітал знань та можливостей діаспори – Адамович

Автор: Турій Роман

08 Aug, 2014 08:49

Поділитись публікацією
На сучасному етапі розвитку Української держави важливо ефективно використати капітал знань та можливостей діаспори – Адамович

17-28 серпня Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій планує проведення в Івано-Франківську Форуму української молоді діаспори «Франківськ 2014», в якому візьмуть участь представники української молоді з країн проживання діаспори.

Читайте також: Франківцям показали нове українське кіно "Сквот 32", яке адаптували для людей з вадами слуху (ФОТО)

Про це повідомив президент молодіжних організацій Світового конгресу українців Мирослав Гочак.

За його словами, цьогорічний ФУМД складатиметься з трьох частин: табір молоді діаспори, річні збори та конференція СКУМО, а також «Діаспора Фест». Планується, що у таборі візьмуть участь до 200 осіб, вік учасників 18-30 років. Табір буде навчально-розважального типу.

Окрім того, участь в Форумі візьмуть працівники з галузі молодіжної політики, менеджери і організатори молодіжних проектів та ініціатив, представники світового українства, політичні, громадські і культурні діячі з України. У рамках заходу передбачається проведення тематичних сесій, круглих столів та засідань комісій.

«На сучасному етапі розвитку Української держави важливо ефективно використати капітал знань та можливостей діаспори, так само як це здійснюють в багатьох країнах світу, – зазначив заступник голови ОДА Сергій Адамович. – Для цього необхідно розробити механізми взаємодії із співвітчизниками за кордоном на підставі як попереднього досвіду, так і нових  тенденцій  у середовищі української діаспори, що потребують осмислення, вивчення та залучення до реалізації державотворчих завдань на українському внутрішньому та зовнішньому просторі».