На Тисменицькій відбулося “Свято української родини” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Jun, 2015 08:37

Поділитись публікацією
На Тисменицькій відбулося “Свято української родини” (ФОТО)

14 червня у дворі будинків, що по вулиці Тисменицька 240-244 відбулося “Свято української родини”.

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”

З ініціативи міської організації ВО “Свобода” тут відбулися виступи юних співаків, конкурси та патріотичний боді-арт для усіх бажаючих дітей. Також кожен міг зробити фото на пам’ять на фоні банеру “Я патріот свого міста”.

Подію приурочили приємній даті – завершення чергового етапу благоустрою густозаселеного мікрорайону. Ще два роки тут фактично не було проїзду як для машин, так і нормального проходу для пішоходів. У 2014, як і в 2015 тут активно велися дорожні роботи та брукування тротуару. Як наслідок – район став зразковим, зізнаються мешканці.

“Заасфальтували супер. То такі ями були, шо не мож було проїхати зовсім”, – згадує Степан Іванчишин.

“По воді раніше чалапали, як могли, так і ходили, особливо взимку”, – каже Анна Щербан.

“Двір дуже змінився, добре дороги зробили. Я вже живу тут десять років, нічого не робили раніше”, – Надія Швед.

“Свободівці” визнають – одномоментно відремонтувати усі двори в місті – нереально. Однак кожна адреса на контролі. Тому, завдяки програмі ремонту міжбудинкових проїздів, за останні три роки в Івано-Франківську викладено бруківкою 183 тротуарів, поблизу 80-ти домів вистелений асфальт.

“Нога комунальника не ступала сюди років 20. Але ми вважаємо, що ті території, які дуже далеко від центру, мають бути в увазі. Сьогоднішній захід це дуже тепле спілкування, з родинами, дітьми. Ми розуміємо, чим живуть родини, і чим можемо їм допомогти”, – зізнається голова бюджетної комісії у міськраді Роман Онуфріїв.

А “Свято української родини” до після таких ремонтів додає мешканцям віри у добре майбутнє, вважає лідер міської “Свободи” Руслан Марцінків.

“Кожні господарські здобутки мають йти з ідеєю – українського патріотизму, націоналізму. Для нас важлива українська церква, родина і діти”, – каже Марцінків.