На цих вихідних відбудуться два останні ярмарки гуцульських зґард

Автор: Людмила Баран

25 Jul, 2014 23:17

Поділитись публікацією
На цих вихідних відбудуться два останні ярмарки гуцульських зґард

Франківці 26 та 27 липня матимуть останню нагоду придбати на благодійному ярмарку гуцульські зґарди.

У суботу, 26 липня о 17 год на площі перед стоматологічним корпусом медакадемії відбудеться розпродаж гуцульських оберегів, які виготовив ливарник Всеволод Бажалук.  Звучатиме драйвова і дивовижно сучасна музика від братів Петровичів із Ворохти. Петру Петровичу, гуру цимбал, підіграватиме на сопілці брат Василь. Хлопці обіцяють перевернути уявлення слухачів про гуцульську музику і заграти такої, що жоден перехожий не зможе спокійно пройти стометрівкою, повідомляє спільнота “Гуцульські зґарди — на захист українських вояків”.

У неділю, 27 липня музичний супровід ярмарку буде кардинально іншим. О 13.15 на площі перед катедрою (ближче до Майдану Шептицького) акція розпочнеться величною духовною програмою від катедрального хору “Воскресіння”. Це буде останній ярмарок просто неба в рамках благодійно-мистецького проекту “Гуцульські зґарди — на захист українських вояків”.

Кошти, виручені від продажу зґард, підуть на допомогу воякам з батальйону “Айдар” та 5-го батальйону територіальної оборони з Івано-Франківська.

Минулої неділі ярмарок гуцульських прикрас у центрі міста відбувався  під супровід гри на скрипці, а два тижні тому виступали джазмени.