“На цьому батальйоні просто відмивають гроші і шукають винних”, – Василина Комар

Автор: Людмила Баран

05 Sep, 2014 16:36

Поділитись публікацією
“На цьому батальйоні просто відмивають гроші і шукають винних”, – Василина Комар

За словами дружини командира 5-го батальйону, на Віталія Комара тиснуть, щоб він підписав документ про отримання 14-ти “віртуальних” бронетранспортерів. 

Читайте також: Для франківських студентів організували зустріч із відомою російськомовною реп-групою (ФОТО)

“Йому шиють непокору і дезертирство. Я сприймаю ці звинувачення, як і вся наша громада, з обуренням. В мене немає ні жалю, ні сліз, я просто обурена. Як? За те, що людина врятувала бійцям життя – найцінніше, що є – і за це він відповідає зараз, йому світить 10 років?”, – заявила дружина командира 5-ого батальйону.

Василина Комар сказала, що востаннє спілкувалася з чоловіком  позавчора ввечері, перед тим, як його закрили у слідчому ізоляторі і забрали телефон.

Жінка говорить, що його викликали як свідка. Йому подзвонили по телефону сказали приїхати до Одеси. За її словами, вони  ще будуть з’ясовувати, чому саме в це місто.

“Я зрозуміла, що на цьому батальйоні просто відмивають гроші і шукають винних. На нього зараз йде великий тиск – від Генштабу, напевно – щоб він підписав документ, що отримував 14 БТРів. Але я знову наголошую, що це було хіба віртуально. Я спілкувалася з ним протягом двох місяців щодня  зранку і ввечері. У них були тільки шкільні автобуси й іменна зброя”, – говорить жінка.

Василина Комар повідомила, що планує поїхати до Одеси разом з старшинами 5-ого батальйону, щоб внести за командира заставу. А далі два місяці будуть йти слідчі дії, і прикарпатці будуть доводити, що Василь Комар не винен.

Як відомо, бійці поставили свої умови перед керівництвом.