На Тисмениччині чоловік намагався повернути світло в оселю й загинув від струму

Автор: Застава Максим

11 Сер, 2023 11:33

Поділитись публікацією
На Тисмениччині чоловік намагався повернути світло в оселю й загинув від струму

Житель Тисменицької міської громади загинув від струму, намагаючись власноруч повернути електропостачання до своєї оселі.

Читайте також: Не просто теніс: прикарпатські енергетики зіграли благодійний турнір пам’яті Юрія Кайгородова 

Про це пише “Галка” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго“.

“Чоловік приставив до свого будинку драбину та з дерев’яною палкою піднявся до кронштейна однофазного вводу. Він хотів відновити контакт на фазному проводі, але драбина, на якій був прикарпатець, посунулась.

Падаючи, чоловік зачепив рукою фазний провід, через що останній обірвався та уразив струмом потерпілого. Оскільки прикарпатець проживав сам, своєчасної допомоги він не міг отримати, внаслідок чого – помер”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики наголошують, за відсутності світла:

  • перевірити, чи не є вимкнення плановим. Зробити це можна на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго» або в чат-боті Viber за номером особового рахунку;
  • якщо планових робіт за вашою адресою не знайдено, зателефонуйте в кол-центр за номером 0 800 50 40 20 та повідомте про відсутність електропостачання;
  • якщо ви побачили обірваний провід, що став причиною аварійного знеструмлення, відійдіть від нього на відстань від 8 метрів та поінформуйте про це фахівців обленерго. За можливості, здійснюйте охорону місця з обірваним проводом і не підпускайте до нього навколишніх.