На урочистій сесії Івано-Франківської облради до Дня Незалежності нагородили прикарпатців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Зелінська Таня

20 Aug, 2021 12:27

На урочистій сесії Івано-Франківської облради до Дня Незалежності нагородили прикарпатців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

20 серпня в Івано-Франківській обласній раді відбулася урочиста сесія з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України.

Читайте також: Івано-Франківська і Волинська облради співпрацюватимуть у книговиданні та видобутку надр (ФОТО)

Вже традиційно сесія розпочалася з гімну та молитви, інформує “Галка”.

На початку сесії Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся з вітальним словом до всіх присутніх.

“Дай Боже, щоб ми сьогодні працювали так на майбутнє, аби вона була така могутня та сильна, як за Володимира Великого. Бажаємо вам всім божого благословіння та наснаги у роботі”, – сказав Війтишин.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв України.

У вітальному слові голова Івано-Франківської облради Олександр Сич відзначив, що протягом тисячі років українці неодноразово мали на своїй землі власну державу, але під тиском обставин її втрачали, але були герої, які її повертали.

“Ми тисячоліттями закорінена у свою землю. 30 років життя у відновленій державі — це багато чи мало? Це і мало, і багато. Крім нас самих нас ніхто не хотів бачити нас, як самостійну державу. Ні Московії, ні колишні колонізатори. Ми самі маємо розбудовувати власну економіку, державу та країну”, – говорить Сич.

Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук привітала всіх з 30-річчям Незалежності України.

“Хочу всі подякувати, хто боролися за Незалежність України. 24 серпня стало днем великодня для України. Мені приємно, що свої роки я провела в незалежній Україні, як і більшість моїх ровесників. Сподіваюся на спільну працю на благо країни”, – каже Онищук.

Обласна рада виготовила ювілейні медалі, які отримали депутати першого і восьмого демократичного скликання, а також колишніх очільників обласної ради.

Орденом за заслуги першого ступеня відзначили ректора медичного університету Миколу Рожка. Звання “Заслужений діяч мистецтва” отримав кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри виконавського мистецтва ПНУ Вакалюк Петро. Звання “Заслужений лікар” присвоїли Ігор Пулик. Звання “Заслужений вчитель” присвоїли вчительці Івано-Франківської гімназії №1 Росині Іваночко.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry