На утепленій франківській багатоповерхівці завершили малювати змістовний мурал (ФОТОФАКТ)

Автор: Борис Марія

05 Вер, 2016 14:47

Поділитись публікацією
На утепленій франківській багатоповерхівці завершили малювати змістовний мурал (ФОТОФАКТ)

На вулиці Миколайчука на будинку №16 івано-франківські художники Юрій Пітчук та Марта Бельмега завершили малювати мурал.

Митець розповів “Галці”, що тут зображений сюжет фільму “Пропала грамота” у головній ролі з Іваном Миколайчуком.

“Хотів передати філософський зміст фільму. Гоголь під жартівливим твором показав серйозні речі, де сильного і вольового козака підводять його необдумані вчинки, як наслідок – він втрачає грамоту. Впродовж всього фільму з Миколайчуком різна чортівня відбувалась, його кидало з однієї ілюзії в іншу… Тому на стінописі я спеціально в образ незламного козака-Миколайчука вніс дисгармонію, порушив цілісність фігури. Шапка, в якій зберігалась грамота, з нього злітає і віддаляється між картами, люлькою і димом. Герой за нею тягнеться рукою”, – пояснив Пітчук.

мурал

Цікаво, що будинок став не тільки одним із найкрасивіших у місті, а й комфортнішим для проживання. Другий під’їзд комплексно утеплили.

Інженер МІУКу Ростислав Котович розповів “Галці”, що мешканці під’їзду погодилися на співфінансування: 60% коштів виділили з міського бюджету, 40% – гроші мешканців. Цьогоріч у місті хочуть утеплити близько 10 будинків.

Нагадаємо, у Івано-Франківську вже комплексно утеплили будинок №44 на вулиці Івасюка.

Читайте також: Мешканцям комплексно утепленого будинку комунальники знизили ціну на тепло на 30% (ФОТО)

Як на Каскаді відкривали яскравий мурал (ФОТО)

ФОТО – Yuriy Pitchuk