На великодньому ярмарку продають слабоалкогольні напої (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

23 Mar, 2015 13:23

На великодньому ярмарку продають слабоалкогольні напої (ФОТО)

На Вічевому майдані 20 березня розпочав роботу великодній ярмарок. Чиновники обіцяють контролювати, щоб підприємці дотримувалися правил.

Читайте також: У школах міста роздаватимуть довідники дитячого дозвілля

У будиночках працюють 30 підприємців. Ярмарок діятиме до 15 квітня.

“На цьому ярмарку є продукція до Великодня. Є кафе, в яких можна поїсти.Там є такі напої, як пиво, глінтвейн, що, відповідно до законодавства, не потребують ліцензії. Так, як на літніх майданчиках”, – розповіла Вікторія Шахоріна, директорка КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр».

Зараз на ярмарку працює чотири кафе.

“Мало бути одне, але два підприємці відмовилися від участі. Були вільні будиночки, їх захотіли зайняти кафе. Хто був, з тими й заключали договір”, – пояснила Вікторія Шахоріна.

Декотрі підприємці, які раніше брали участь в ярмарку, не отримали дозволу цього разу через те, що продавали міцні алкогольні напої.

Як повідомила Вікторія Шахоріна, за тим, щоб підприємці дотримувалися вимог будуть стежити. Тим не менш, багато що залежить від їхньої дисципліни та від поведінки відвідувачів ярмарку.

“Взимку, незважаючи на піст, – люди хочуть гуляти, Новий рік, все одно всі п’ють. Тут зараз немає такого. На вихідні ввечері я дивилася: навіть за тими столиками, що є, немає людей. На це зараз немає попиту”, – зауважила чиновниця.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry