На Верховинщині змагалися лижники з усієї України

Автор: Дубінець Вікторія

07 Лют, 2018 07:44

Поділитись публікацією
На Верховинщині змагалися лижники з усієї України
Нещодавно на базі Буковецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся 4-ий Чемпіонат України серед юнаків з лижного туризму.

У змаганнях брали участь юні туристи з Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької областей – всього 10 команд, понад 150 учасників, йдеться на сайті Верховинської РДА.

Програма складалася з трьох дистанцій.

Розпочалися змагання зі “Смуги перешкод”. На цій дистанції перемогу здобула команда Івано-Франківської області, друге місце посіла команда Рівненської області, третіми стала команда з Волині.

Другою була нова експериментальна дистанція – естафета на “Смузі перешкод”, яку підготувала бригада суддів з Волинського ЦТСЕ.

Незважаючи на несприятливі погодні умови боротьба серед команд була напруженою та цікавою. Більш підготовленими та азартними були учасники команди Волинської області, яка і посіла перше місце. Друге місце у юних лижників з Івано-Франківщини, третє у Рівненської області.

У третій день змагань учасникам пощастило позмагатися у дійсно зимових сніжних умовах на довгій дистанції “Лижний маршрут”. І на цей раз боротьба була між трьома лідерами. Першою стала команда Івано-Франківської області, другою команда Волинського ЦТСЕ, третьою команда Рівненської області.

Так само розподілились призові місця у загальнокомандному заліку. Чемпіонське звання у команди з Івано-Франківської області, другі – спортсмени з Волині, треті – з Рівненщини.