На Верховинщині оштрафували 30-річного росіянина і зобов’язали покинути Україну

Автор: Костинюк Олександр

18 Лис, 2021 09:13

На Верховинщині оштрафували 30-річного росіянина і зобов’язали покинути Україну

Працівники Міграційної служби на території Верховинського району виявили 30-річного громадянина Російської Федерації, який перевищив термін перебування в Україні.

Правопорушник притягнутий до адміністративної відповідальності (стягнення штрафу) і зобов’язаний до визначеного числа виїхати з України, пише “Галка” з посиланням на сайт ДМС.

Протидія нелегальній міграції є пріоритетним напрямом у діяльності міграційної служби. У цьому плані наявність і географічне розташування Верховинського відділу міграційної служби мають важливе значення для здійснення відповідної роботи.

“Як відомо, Верховинський район є прикордонною територією до Румунії. Протяжність державного кордону з сусідньою країною становить майже 50 кілометрів, причому без пунктів пропуску. Це потребує належної взаємодії міграційників з прикордонниками і співробітниками поліції щодо забезпечення охорони кордону на напрямках потенційного руху незаконних мігрантів. Водночас це профілактична робота на випередження”, – йдеться в повідомленні.

За словами керівниці Верховинського відділу УДМС в Івано-Франківській області Надії Кіндратяк, цьогоріч працівники міграційної служби на території району виявили шістьох неврегульованих мігрантів-іноземців – трьох громадян Російської Федерації, а також громадян Республіки Молдови, Ресубліки Албанія і Французької Республіки. У двох випадках виявлення порушень міграційного законодавства стало наслідком доброї співпраці з прикордонною службою.

У кожному разі за вчинення адміністративного правопорушення іноземці сплатили штрафи, а до п’ятьох правопорушників було застосовано адміністративно-правові заходи щодо їх примусового повернення з України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...