На весь Івано-Франківськ працює два екіпажі ДАІ, які займаються оформленням матеріальних збитків при ДТП – Мирослава Белдик

Автор: Турій Роман

08 Aug, 2014 10:25

Поділитись публікацією
На весь Івано-Франківськ працює два екіпажі ДАІ, які займаються оформленням матеріальних збитків при ДТП – Мирослава Белдик

Сьогодні, 8 серпня, в мікрорайоні Пасічна трапилося ДТП за участі тролейбуса та двох легкових машин. Утворився великий корок. Очевидці нарікають на те, що доводиться довго чекати екіпаж ДАІ.

Читайте також: Поліція підтвердила факт підпалу помешкання екс-голови Коломийської РДА

В цьому немає нічого дивного, каже прес-секретар обласного ДАІ Мирослава Белдик.

За її словами, на все місто працює два екіпажі ДАІ, які займаються оформленням матеріальних збитків при ДТП. При чому вони працюють по змінах, одні здають зміну, інші приймають, тобто, грубо кажучи, працює лише один екіпаж.

«Якщо в місті трапилось ДТП в іншому місці, то працівники не можуть розірватися. На оформлення ДТП йде годину-півтора години, бо треба провести заміри, опитати свідків, щоби потім не було питань в суді», – сказала в коментарях виданню www.galka.if.ua Мирослава Белдик.

За її словами, треба розуміти ситуацію. Сьогодні багато працівників ДАІ перебувають в зоні АТО, ті, що повернулися, знаходяться у відпустках.

Саме тому працівники ДАІ просять мешканців міста зрозуміти ситуацію, яка склалася і не нарікати на працівників, яких довго доводиться чекати на місці аварії.

Теги: