На виборах у Франківську голосуватимуть за особистостей, а не за бренди

Автор: Людмила Баран

08 May, 2014 11:17

Поділитись публікацією
На виборах у Франківську голосуватимуть за особистостей,  а не за бренди

Таку думку висловлює директор Комітету виборців України Олександр Черненко. Він стверджує, що після подій Майдану з’явилася недовіра до партій.

Читайте також: 30-ліття легалізації УГКЦ: франківців запрошують на прощу до Катедри

Під час прес-конференції 5 травня в Івано-Франківську  Олександр Черненко зазначив: «На цих виборах бачимо не таку серйозну або навіть відсутність впливу на вибори партійних брендів. Якщо у 2012 році кандидат від об’єднаної опозиції – не важливо, яке його було прізвище – апріорі мав, особливо  на Франківщині, шанси перемогти на виборах, то сьогодні лише два кандидати є висуванцями від партій.  І  лише кандидат від «Свободи» наголошує на своїй партійності. Все-таки, тут більше голосуватимуть за особистості, а не за приналежність до партії, носія красивого партійного бренду».

Гендиректор КВУ також сказав, що після Майдану відбулося падіння партійних рейтингів і виборці вже мало довіряють партіям. Вони очікують, що до влади  прийдуть ефективні менеджери, а не голослівні політики.

Як відомо, Івано-Франківський виборчий округ № 83 – єдиний в Україні, де одночасно з президентськими виборами відбуватимуться і парламентські довибори. На місце віце-прем’єра Олександра Сича, який здав депутатський мандат, є 13 претендентів. Із них лише два йдуть від партій.

Теги: