На вихідних у Франківську знову проведуть зарядки просто неба

Автор: Людмила Баран

25 Чер, 2015 20:01

Поділитись публікацією
На вихідних у Франківську знову проведуть зарядки просто неба

Цієї суботи, 27 червня, на п’яти майданчиках міста відбудуться четверті «Зарядки ІФ», які проведуть відомі спортсмени та тренери.

Як повідомляють організатори, на міському озері (біля центрального входу) зарядку проведе інструктор спортклубу «Альянс» Ельміра Аббасова. Тренерка запропонує оригінальні динамічні вправи, які допоможуть віднайти тонус і добре розігріти всі групи м’язів.

На «Парковій алеї» (вул. Сєченова, район вул. Тисменицької) традиційно працюватимуть тренери і спортсмени SC «AliaS». Цього разу гімнастику проводитимуть співзасновник клубу, віце-президент Федерації легкої атлетики області Олександр Фотуйма, професійний тренер конвенції «Nike» Ігор Петрук, а також дипломований тренер Ірина Кінащук. За словами інструкторів, учасників зарядки очікує нова цікава програма, а в заняттях вони планують використовувати спеціальний інвентар – зокрема, тенісні м’ячі.

У парку на вул. Молодіжна ранкову гімнастику проведуть гравці футзального клубу «Ураган» Юліан та Роман Горбаті. Хлопці наразі входять до числа найкращих молодих гравців України, тож знають, як провести ефективне тренування. Зарядка обіцяє бути насиченою та активною і стане хорошим початком нового дня.

На майданчику школи №10 (вул. Вовчинецька, 196б) цього разу працюватиме викладач фізвиховання медичного університету Тетяна Влашин. Під час гімнастики вона обіцяє показати вправи для корекції фігури, які будуть корисними не лише жінкам, а й чоловікам.

У школі №18 (вул. Тролейбусна, 7) гімнастику проведе тренер-викладач з легкої атлетики спорттовариства «Динамо» Олена Мельник. Минулого разу вона працювала на майданчику в іншому мікрорайоні, а цієї суботи буде розминати мешканців Пасічної. Вона запропонує комплекс цікавих ефективних вправ, які потім можна буде виконувати й самотужки.

«Зарядки ІФ» стартували 16 травня і проходитимуть двічі на місяць до кінця літа. Проводять зарядку інструктори найкращих спортклубів Івано-Франківська, а також відомі спортсмени.

Організовує зарядки спортивний портал Sport.if.ua за підтримки будівельної компанії «Благо» та Комітету фізкультури та спорту виконкому міськради.

Детальніша інформація – у групі «Зарядок ІФ» на Facebook.