На виклик до франківської родини приїхали п’яні лікарі швидкої, які ледве трималися на ногах (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

02 Nov, 2015 07:52

Поділитись публікацією
На виклик до франківської родини приїхали п’яні лікарі швидкої, які ледве трималися на ногах (ВІДЕО)

До редакції “Галки” звернулося подружжя Дмитро та Лілія Самкова з Івано-Франківська, до яких на виклик швидкої приїхала добряче захмеліла пара медиків.

Неприємний інцидент стався о шостій ранку першого листопада. Сім’я викликала медиків на огляд хворої малої донечки. Та замість кваліфікованої допомоги отримала шок від побаченого. Медики що приїхали – жінка та чоловік ледве стояли на ногах, не могли зорієнтуватися та мало не падали на підлогу.

“Дівчина 4 рази дивилася на горло, присвічуючи при цьому темним телефоном, і 3-4 рази слухала дихання дитини через кофту. Поздвонивши в швидку допомогу і сказавши, що “лікарі” п’яні і щоб дали другий екіпаж швидкої допомоги, нам відповіли: – “В нас таких немає!” І поставили трубку, при цьому другий екіпаж не прислали.  В кінці візиту у відповідь на те, що чоловік сказав покинути помешкання, дівчина відповіла, щоб більше швидку допомогу не викликали!”, – з обуренням розповіла мати двох малих дітей Лілія.

Краще за слова ситуацію передає відео, яке зняла родина Самкових.

“Галка” намагається зв’язатися з керівництвом “швидкої”, аби там прокоментували цей інцидент і поведінку медиків на чергуванні.

“Лікаря ніхто не звинуватив в непрофесійності, вони продовжують працювати”, – Ігор Ковалюк про нетверезу бригаду лікарів

Лікарів, які нетверезими приїхали на виклик, звільнили