На війні загинув прикарпатець Дмитро Ляуш

Автор: Соня Грейда

12 Nov, 2023 19:32

Поділитись публікацією
На війні загинув прикарпатець Дмитро Ляуш

На фронті загинув 44-річний Дмитро Ляуш з Тисова. Свій останній бій він прийняв 10 листопада 2023 року, мужньо виконавши військовий обов’язок.

Про це пише Галка з посиланням на Болехівську міськраду.

Дмитро народився 1 листопада 1979 року у селі Тисові. Тут ріс, навчався в школі. Разом з ним у сім`ї виховувалися старший брат Петро та сестра Ганна.

Чоловік у перші дні війни добровільно пішов у перший відділ Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Дмитро служив навідником гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3029. Мав важкі контузії, але повертався до побратимів, ставав у стрій.

“Дмитро був веселим та доброзичливим, ніколи та нікому не відмовляв у допомозі, у селі його любили й поважали. Він, як і кожний молодий чоловік, будував плани на майбутнє, але, на жаль, кривава війна забрала життя Героя”,- згадують односельці.

Загинув внаслідок обстрілу зі ствольної артилерії, завданого військовими формуваннями російської федерації, виконуючи чергове бойове завдання в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.