На війні загинув воїн з Рогатинщини Тарас Пришляк

Автор: Соня Грейда

01 Кві, 2024 16:49

Поділитись публікацією
На війні загинув воїн з Рогатинщини Тарас Пришляк

28 березня на околицях населеного пункту Терни Краматорського району, Донецької області загинув захисник з Рогатина Тарас Пришляк.

Про це пише Галка з посиланням на Рогатинську громаду.

Тарас Пришляк народився 4 листопада 1973 року у Рогатині. Навчався у Рогатинській ЗОШ №2. Після дев’ятого класу вступив у Перемишлянське училище на спеціальність«Столяр». Пройшов військову службу в армії.

“Був люблячим і турботливим батьком двох доньок – Віталіни та Ірини. І як би важко не було на фронті, старався зателефонувати їм бодай на кілька хвилин, розпитати як справи, порадіти успіхам. Бо й сам молодим залишився без батьківської підтримки”, – пишуть односельці.

У мирний час Тарас працював різноробом. Заробляв на життя в Україні й за кордоном. Рідні згадують Тараса як товариську і добру людину.

24 лютого добровольцем взявся за зброю. Пішов служити у складі 71 окремої єгерської бригади. На початку весни 2022 його мобілізували до ЗСУ. Брав участь в боях за Ірпінь, Чернігів, Бахмут. Згодом разом з побратимами Тарас, стрілець-санітар 3 стрілецького відділення, 3 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти, воював на Авдіївському напрямку.

28 березня відбувся останній бій воїна. Його серце перестало битися від смертельного поранення під час авіаційного обстрілу.

За попередньою інформацією прощання відбудеться у Рогатині. Наразі триває транспортування загиблого до рідного краю.