На вулиці Дністровській розмежують зупинки маршруток

Автор: Людмила Баран

24 Чер, 2014 17:04

Поділитись публікацією
На вулиці Дністровській розмежують зупинки маршруток

Міськвиконком  24 червня  прийняв рішення, згідно з яким  частина автобусів повинна зупинятися тільки навпроти універмагу, інша — поруч з критим ринком. 

Відповідно до рішення,  автобуси, які рухаються з вул. Галицької і повертають наліво на вул. Дністровську, будуть зупинятися на вул. Галицькій. Ті маршрутки, які рухаються з вул. Новгородської на вул. Дністровську, ставатимуть на першій зупинці, навпроти універмагу, але пропускатимуть наступну – навпроти критого ринку. Таке нововведення зроблене для того, щоб зменшити затори на вулиці Дністровській.

Для того, щоб водії маршруток дотримувались рішення, до нього додали пункт про те, що крім працівників Департаменту транспорту і зв’язку міської ради,  контроль висадки пасажирів здійснюватиме ДАІ та Держтрансінспекція. Також нові правила розподілу зупинок додадуть до  умов договору з перевізниками.

Розмежування місць висадки пасажирів на Дністровській є частиною програми зменшення транспортного навантаження на вулицях міста. Департамент комунального господарства, транспорту і звязку працює над нею спільно з німецькими фахівцями. Зараз у міській раді готують подібне  рішення для вулиці Січових Стрільців.