На вулиці Стуса завершився капітальний ремонт педіатричного відділення

Автор: Турій Роман

25 Вер, 2014 13:08

Поділитись публікацією
На вулиці Стуса завершився капітальний ремонт педіатричного відділення

На вулиці Стуса завершився капітальний ремонт педіатричного відділення №4, яке обслуговує близько 4 тисяч дітей з мікрорайонів Каскад та Позитрон.

Читайте також: В сусідньому укритті було лише 11 чоловік, - Марцінків про момент прильоту у Франківськ

Впродовж трьох місяців у лікувальному закладі вдалося замінити фактично все: від підлоги, до сантехніки. «За останніх 30 років у поліклініці робили хіба косметичні ремонти. Тепер ж поміняли електрообладнання, каналізацію, батареї, навіть раковини і унітази в туалетах. А ще маємо нові вікна, двері, підлогу. Я вже мовчу про побілку» — тішиться завідуюча педіатричним відділенням Ніна Коробенюк. Також у поліклініку закупили нові меблі.

“Надії на ремонт цього відділення у мешканців та медиків з’явилися після приходу нової каденції депутатів”, – згадує попередній секретар міськради, а нині депутат Верховної ради України Руслан Марцінків. Йому та депутатському корпусу довелося прикласти чимало зусиль, аби очікування громади таки справдилися. Однак в порівнянні з майбутнім ефектом, визнає Марцінків, це – дрібниці. Він додає – нарешті наймолодші іванофранківці зможуть отримувати медичні послуги в умовах, які не соромно назвати європейськими.

«З центрального бюджету коштів на капітальні ремонти в регіонах майже не виділяється. Тому здача даного об’єкту — це справді непересічна подія. Звичайно, грошей нині бракує і для армії, і для ремонту доріг, однак здоров’я дітей — це пріоритет», – впевнений нардеп.

Зупинятися на цьому міська рада не планує. Тож невдовзі депутати візьмуться і за інші дитячі лікувальні заклади. Зокрема передбачені кошти на ремонт соматичного відділення №2 та лабораторії міської дитячої лікарні на вул. Чорновола.