На вулицях міст Прикарпаття збільшили кількість поліцейських патрулів

Автор: Борис Марія

04 Aug, 2022 12:28

Поділитись публікацією
На вулицях міст Прикарпаття збільшили кількість поліцейських патрулів
Поліцейські збільшили кількість патрульних нарядів у Івано-Франківській області. Це потрібно задля охорони порядку.
 
Про це повідомили у пресслужбі ГУНП області, передає Галка.
 
Мета – не лише профілактика правопорушень, а й нагадати мешканцям про необхідність реагувати на повітряну тривогу та дотримуватись комендантської години.
 
Кількість патрулів в області збільшили від початку серпня. Додаткові наряди поліцейських патрулюють населені пункти області вдень та вночі. Посилену увагу приділяють місцям масових скупчень, а також паркам та скверам. Упродовж дня поліцейські патрулюють вулиці та закликають мешканців не нехтувати сигналами повітряної тривоги.
 
Правоохоронці регулярно проводять профілактичні бесіди з керівниками підприємств, які не зачиняють свої заклади під час сирени. А ще нагадують мешканцям, що під час повітряної тривоги, необхідно поспішати в укриття.
 
Правоохоронці здійснюють профілактику правопорушень. Особливу увагу патрулі приділяють людям, що зловживають алкоголем, а відтак схильні до хуліганських дій.
 
Поліцейські Прикарпаття нагадують усім мешканцям краю, дотримуватись комендантської години – необхідно. Запровадження забороненого часу – вимушений захід, що потрібний для безпеки громадян.