На Яремчанщині вода зруйнувала дорогу (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

18 Тра, 2019 10:13

На Яремчанщині вода зруйнувала дорогу (ФОТО)

Про це “Галку” інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

17 травня о 20.04 в ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення від начальника Яремчанського МВ У ДСНС в області підполковника СЦЗ Федорчука В.І. про те, що в період з 17.00 до 19.30 в с. Микуличин Яремчанської МР уч. Горби, внаслідок випадання сильних опадів у вигляді дощу, піднявся рівень води в місцевому потічку «Мересний». Через засміченість водостічної труби під мостом відбувся перелив води через проїжджу частину дороги державного значення Н-09 «Мукачево – Львів», з подальшим підтопленням присадибних ділянок. Сільським головою організовано роботу двох спеціальних автомобілів місцевого населення для розчищення русла потічка «Мересний» та прочищення водопропускної труби під автомобільним мостом, а також вантажного автомобіля для вивозу сміття. Станом на 20.38 водостічну трубу під автомобільним мостом прочищено та відновлено проїзд транспортних засобів дорогою державного значення.

Станом на 21.40 17.05.2019 р. в с. Микуличин Яремчанської МР найскладніша ситуація спостерігалася на двох ділянках:

І – центральна дорога по вул. Грушевського, де проводилося розчищення нагромадження сміття в водостічній трубі під автомобільним мостом на дорозі державного значення. За попередньою інформацією, на вулицях Грушевського та Горби було підтоплено орієнтовно 90 дворогосподарств з житловими будинками (рівень води в будівлях від 10 до 30 см), жителі самостійно залишили свої домівки та перейшли до родичів. Станом на 06.00 18.05.2019 р. внаслідок вжитих заходів з водовідведення та самостійного сходу води залишаються підтопленими 35 дворогосподарств з житловими будинками.

ІІ – участок Країще, водою зруйновано частину автомобільної дороги місцевого значення протяжністю 800 м, внаслідок чого відсутнє транспортне сполучення з частиною населеного пункту (орієнтовно 600 житлових будинків). Зруйновано один дерев’яний міст та підмито бетонні опори на двох мостах через потічок «Мересний» на участку Країще та підмито бетонні опори моста на участку Погар. Для розчищення русла потічка «Мересний» залучено один екскаватор.

Жертв та потерпілих немає. Працівниками Яремчанського МВ У ДСНС спільно з працівниками поліції, депутатським корпусом проводиться подворовий обхід, підтоплених внаслідок негоди територій, для встановлення завданих збитків. 17.05.2019 р. о 23.00 проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Яремчанської МР.

Для ліквідації наслідків негоди залучено 91 чол. та 10 од. техніки, з них від У ДСНС 36 чол. та 2 од. техніки. На місці події працює мобільна оперативна група Яремчанського МВ У ДСНС.

Зокрема в селі Микуличин після проливної короткочасної грози підтопило приватні будинки та кілька доріг, десятки дворів зазнали колосальних збитків. Фото у мережу виклав користувач Віталік Сенько.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry