На заміну колись популярним “соціальним магазинам” нардеп Соловей планує відкрити “соціальні кіоски”? (ПРОЕКТ)

Автор: Турій Роман

30 Jul, 2015 09:37

Поділитись публікацією
На заміну колись популярним “соціальним магазинам” нардеп Соловей планує відкрити “соціальні кіоски”? (ПРОЕКТ)

На останній сесії міськради 28 липня на розгляд Івано-Франківської міської ради депутат Володимир Чорноус, який відомий близькими стосунками з народним депутатом України Юрієм Солов’єм, спробував реанімувати проект “Соціального магазину”.

Читайте також: У Франківську привітали переможців Дефлімпійських ігор та чемпіонатів Європи з таеквондо і пауерліфтингу (ФОТО)

Саме така пропозиція застала зненацька депутатів у проекті рішення Чорноуса “Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд”.

У ньому йдеться, що з метою розвитку підприємництва у кризовий час, та для забезпечення малозабезпечених продуктами першої необхідності, ТзОВ “Український соціальний магазин” варто дати дозвіл на розміщення десяти кіосків у різних частинах міста.

Щоправда колеги Чорноуса це питання, внесене з голосу, у порядок денний не включили – адже його попередньо не розглядали на виконкомі та профільних депутатських комісіях.

Нагадаємо, Юрій Соловей у якості лідера “Громадського форуму”, напередодні мерських виборів у 2009 році масово відкривав “Соціальні магазини” по цілому Івано-Франківську. Там продавалися дещо дешевші продукти.

Коли ж Соловей кандидував у Верховну раду у Снятинському та Косівському районах – також відкривав на окрузі “Соціальні магазини”.

Залишається здогадуватися, чи наближення осінніх місцевих виборів та поява нинішньої ініціативи є простим збігом обставин?

соловей, соціальний магазин