На запис до ЦНАПу – через інтернет

Автор: Турій Роман

08 Вер, 2014 15:56

Поділитись публікацією
На запис до ЦНАПу – через інтернет

Центр надання адміністративних послуг в Івано-Франківську оновив свою веб-сторінку. Зміни торкнулися не лише зовнішнього вигляду, а й фунціональних можливостей.

Читайте також: Другий том словника гуцульських діалектів видали в Івано-Франківську (ФОТО)

Зокрема мешканці міста тепер не виходячи з дому можуть перевірити стан виконання адміністративної чи дозвільної послуги, записатися на прийом у зручний для себе час (з вибором днів на два тижні вперед), роздрукувати бланки заяв для отримання адміністративних послуг та ознайомитись з інформаційними картками.

 Також в роботі ЦНАП запроваджено он-лайн консультації. Кожен бажаючий може задати запитання адміністратору чи державному адміністратору і йому, без відвідування Центру, буде надана фахова консультація, яка є важливою складовою для отримання адміністративних чи дозвільних послуг.

Як повідомив “Галці” директор ЦНАПу Богдан Питель, наразі тут працюють над запровадженням «Швидких послуг», які можна буде замовити без відвідування ЦНАП. При використанні такого сервісу мешканець міста звертатиметься у ЦНАП тільки за результатом послуги, після отримання смс – повідомлення.

Теги: