На завершення ремонту міського озера потрібно понад 30 мільйонів гривень

Автор: Костинюк Олександр

22 Jan, 2020 15:08

Поділитись публікацією
На завершення ремонту міського озера потрібно понад 30 мільйонів гривень

22 січня на засідання МВК заслухали звіт про роботу Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради за 2019 рік.

Читайте також: ОБОРУДКА РОКУ: ІФ ТКЕ заплатить 180 млн за тепло приватній фірмі. Пару вироблятимуть котельні ТКЕ

За словами директора департаменту Михайла Смушака, минулорічний бюджет департаменту складав понад 270 мільйонів гривень. Всього було проведено 125 закупівель, інформує “Галка”.

“Важливим напрямком визначили роботи з озеленення міста. Всього за рік було посаджено 1070 дерев (при цьому зрізано 720) та 5675 кущів. Також було посаджено 16 пам’ятних дерев – такою опцією переважно користувалися юридичні фірми”.

Михайло Смушак каже, що за 2019 рік облаштували 10 міжбудинкових проїздів, ще 13 – наразі перебувають у роботі. Сума виконання – близько 14 мільйонів гривень.

“Ваші проєкти гарні, але вони – не завжди для наших людей. Наприклад, по одному об’єкту не може заїхати сміттєвоз. Беріть до уваги. Зробіть, наприклад, менше бордюрів, а більше простору для заїзду”, – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

На міському озері у минулому році вдалося зробити велодоріжку, пішохідну зону, поставити освітлення, облаштувати станцію моржів, скейт-парк.

“Щодо озера то залишилося доробити центральний пірс, малі пірси, озеленити територію, облаштувати станцію човнів, поставити лавки, урни. На ці роботи максимум потрібно 34 мільйони гривень”, – каже Смушак.