На земельному аукціоні за дві франківські ділянки вторгували майже мільйон гривень (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

22 Apr, 2015 12:21

Поділитись публікацією
На земельному аукціоні за дві франківські ділянки вторгували майже мільйон гривень (ВІДЕО)

16 квітня в приміщенні Івано-Франківського міського виконавчого комітету відбувся земельний аукціон.

Читайте також: У минулому році місто продало 7,5 гектарів землі, ще 218 га – в оренді

Про це “Галці” повідомив заступник начальника управління земельних відносин МВК Олексій Лозовий.

За його словами, на торги було винесено чотири ділянки. Одна з них на вулиці Симоненка, поблизу будинку №15 площею у 0.0085 га. Призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. За неї розгорнулася найзапекліша боротьба. Троє претендентів зробили близько 25-ти аукціонних кроків. Відтак стартова вартість землі з майже 32 тисяч гривень сягнула до 111 618 гривень в підсумку.

Також з молотка пішла ділянка під забудову об”єкта роздрібної торгівлі на Калуському шосе. Вона вартувала значно дорожче, тож за неї змагалися лише два підприємці, які зробили лише один крок торгів. 0.4040 га продали за 853 тисячі 20 гривень при стартовій ціні у 812 400 гривень.

Ще дві ділянки на Калуському шосе не стали цікавими для потенційних покупців.

У коментарі “Галці” Олексій Лозовий висловив переконання, що торги відбулися загалом успішно.

“Я вважаю, що вдалися торги. До бюджету поступив майже мільйон гривень. Перший лот показав, що коли є кілька претендентів – є більше кроків, відтак ціна ділянки зросла у майже 3,5 рази”, – каже Олексій Лозовий.

На сайті Держземагенства, згідно закону, розміщений повний відеозапис торгів. Їх можна переглянути ТУТ.

Лозовий нагадав, що інформація про аукціон була належно висвітлена у ЗМІ. Зокрема його двічі анонсували у газеті “Західний кур’єр”, на сайті МВК, Держземагенства та місцевого управління.

На найближчу сесію міськради земельники планують винести питання про підготовку до продажів наступних, нових лотів. Також будуть ще раз пробувати виставляти на торги дві ділянки, які не викликали інтересу напередодні.

Теги: