На з’єднаних бульварах хочуть облаштувати кільцеву розв’язку (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

21 Вер, 2021 16:46

Поділитись публікацією
На з’єднаних бульварах хочуть облаштувати кільцеву розв’язку (ФОТО)

21 вересня на перехресті вулиць Бельведерська – Південний бульвар провели робочу нараду щодо організації дорожнього руху на цій ділянці.

Читайте також: Опалювальний сезон у Франківську може завершитися цього тижня — Смушак

Про це у мережі розповіла перша заступниця міського голови Вікторія Сусаніна, інформує “Галка”.

Нагадаємо, що з’єднані бульвари відкрили на початку червня, коли роботи там ще не були завершені.

Участь в обговоренні взяли директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайла Смушака, представників департаменту інфраструктури – членів міської комісії з безпеки дорожнього руху Назарій Рогів та Мирослав Федорків, начальника управління капітального будівництва Роман Галіпчак, провідного інженера технагляду УКБ Ярослава Кузика та директора КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка обговорили питання можливості облаштування кільця на цьому перехресті.

“Відкриття руху транспорту у тестовому режимі на ділянці, що з’єднала Північний та Південний бульвари, дало можливість розвантажити дороги у центральній частині міста, однак є потреба удосконалення організації дорожнього руху”, – зазначає Сусаніна.

За словами Михайла Смушака, наразі зупинилися на варіанті облаштування на перехресті вулиць Бельведерська – Південний бульвар малого транспортного кільця. Спочатку його буде зроблено за допомогою тимчасових пластикових конструкцій та розмітки, щоб подивитися, як воно функціонуватиме. Після – кільце стане стаціонарним.

Наразі Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики, який і займатиметься його встановленням, розробляє проєкт, який буде винесений на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху.