НАБУ перевірить наявність криміналу при закупівлі франківським “Електроавтотрансом” вживаних автобусів

Автор: Вадим Войтик

08 Жов, 2023 11:01

Поділитись публікацією
НАБУ перевірить наявність криміналу при закупівлі франківським “Електроавтотрансом” вживаних автобусів

Національне антикорупційне бюро України розпочне провадження щодо придбання комунальним підприємством “Електроавтотранс” вживаних автобусів за ймовірно завищеною ціною.

Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду, яка є в розпорядженні “Галки”. 

Ухвалу прийнято за скаргою громадської організації “Захист-Є”, яке подало до Національного антикорупційного бюро заяву про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтями 191364 КК України, що полягають у придбанні Комунальним підприємством “Електроавтотранс” Івано-Франківської міської ради міських автобусів у товариства з обмеженою відповідальністю “Сучасні вантажівки” за завищеною ціною, чим заподіяно шкоду в розмірі близько 30 млн грн. 

“Все-таки розслідуванню бути! Частково задовольнили нашу скаргу у ВАКС та зобов’язали НАБУ внести відомості до ЄРДР.  Зробимо нашу владу ”ПРОЗОРРОю”, – переконаний голова громадської організації “Захист-Є” Руслан Мельник. 

Як писала “Галка” комунальники 17 липня 2023 року за результатами тендеру замовили у фірми “Сучасні вантажівки” вживаних міських автобусів на 62,88 млн грн. Ця покупка викликала резонанс у соцмережах серед мешканців громади.  У комунальному підприємстві пояснили таку закупівлю економією в ті ж 30 мільйонів.

Нагадаємо, нещодавно Антимонопольний комітет України викрив змову при закупівлі шести тролейбусів, загальною очікуваною вартістю майже 12 мільйонів гривень, яку проводило управління транспорту та зв’язку Франківської міськради.

Читайте також: Від Сільпо по Набережній у центр: мерія анонсує новий автобусний маршрут