НАБУ розпочало кримінальне провадження щодо закупівлі мерією Франківська медичних меблів за завищеними цінами (ДОКУМЕНТ)

Автор: Вадим Войтик

24 Гру, 2023 15:10

Поділитись публікацією
НАБУ розпочало кримінальне провадження щодо закупівлі мерією Франківська медичних меблів за завищеними цінами (ДОКУМЕНТ)

Головний підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро розпочав досудове розслідування за фактом можливого зловживання посадовими особами під час закупівлі медичних меблів. 

Про це йдеться в листі Львівського територіального управління НАБУ та ухвалі слідчого судді Вищого антикорупційного суду, які є в розпорядженні “Галки”. 

19.12.2023 детектив Національного бюро Першого відділу детективів Четвертого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Денис Т.М. розпочав досудове розслідування у кримінальному провадженні №52023000000000624, за фактом можливого зловживання службовим становищем службовими особами КНП “Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради” під час публічних закупівель медичних меблів в компанії «Протек солюшинз Україна», чим завдано істотну шкоду комунальному підприємству.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань у зв’язку із надходженням заяви голови правління ГО “Захист-Є” Мельника Р.Д, від 27.11.2023 та ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду Строгого І.Л. від 08.12.2023“, – йдеться у листі.

Крім того, 21 грудня 2023 року моніторинг закупівлі меблів розпочала Держаудитслужба. Тим часом строк виконання договору постачання медичного обладнання сторони продовжили до 31 січня 2024 року.

Як писала “Галка”, у жовтні 2023 року Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» уклало угоду на 18,8 млн грн з київською компанією “Протек солюшнз Україна” на постачання медичних меблів. 

Видання NGL.media проаналізувало ціни виробника з вказаними в угоді й виявило значні переплати майже на всі різновиди медичних меблів. Після розголосу франківські медики заявили, що не купують дорогі меблі з переплатою, бо на це ніхто не скаржився

Читайте також: Мерія Івано-Франківська замовила медичні меблі зі значною переплатою – Наші Гроші (ОНОВЛЕНО)