Начальниця казначейської служби в області задекларувала будинок площею 750 метрів квадратних

Автор: Дубінець Вікторія

31 Жов, 2016 16:02

Начальниця казначейської служби в області задекларувала будинок площею 750 метрів квадратних

Начальниця Головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області Віра Смачило задекларувала свої доходи та видатки.

Читайте також: Прикарпаття отримало 42 млн. грн. на незахищені видатки. Тепер є чим погасити кредиторську заборгованість

Згідно з електронною декларацією за 2015 рік, оприлюдненою на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції, у власності сім’ї частка житлового будинку площею у 745,4 метри квадратні, який оцінений у понад 700 тисяч гривень. Чоловікова частка у цьому домі – 28%, рештою володіють ще два власники.

Окрім цього у декларації зазначені 2 земельні ділянки Віри Смачило та її чоловіка загальною площею 1,251 метр квадратний.

Віра Смачило вказала у декларації 87 з половиною тисяч гривень доходів як заробітної плати на посаді керівника казначейської служби в області та 2 тисячі 249 гривень за викладацьку діяльність. Однак Ігор Смачило – чоловік начальниці – у 2015 році заробив на основному місці праці 278 тисяч гривень.

Також у Віри Смачило є акції на 90 гривень, 169 гривень відсотків, 1 тисяча 226 гривень на банківських рахунках та 850 гривень матеріальної допомоги.

Щодо транспорту, то у очільниці нема автівки, а її чоловік має у власності на FORD SIERRA 1985 року випуску.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...