Нацкорпус звинувачує працівника СБУ у секс-шантажі активістки (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

11 Mar, 2020 16:44

Поділитись публікацією
Нацкорпус звинувачує працівника СБУ у секс-шантажі активістки (ФОТО)

Члени “Національного корпусу” під стінами будівлі Служби безпеки України в Івано-Франківську вийшли на акцію протесту “Ні свавіллю СБУ”.

Читайте також: "Шануй закон або забирайся". У Франківську влаштували марш проти злочинів іноземців (ФОТО, ВІДЕО)

Акцію з плакатами, шинами і колонками влаштували 11 березня після події, яку у соцмережі напередодні описала громадська активістка, членкиня Світлана Ровенчук. За словами дівчини, вона стала жертвою шантажу співробітника СБУ.

“Днями я дізналась, що мої приватні дані попали в чужі руки. Спочатку навіть не зрозуміла, що це сталось. В Інстаграмі мені з фейкової сторінки написав незнайомець. Він почав прямо шантажувати мене. Він вимагав, щоб я почала інформувати його про діяльність “Національного Корпусу”. У випадку відмови він погрожувала викласти в Інтернет мої фото, де я роздягнена, які отримав явно незаконним шляхом”, – написала у соцмережі Світлана Ровенчук.

Дівчина розповідає, їй порадили спеціальною програмою по фотографії знайти, хто може бути причетний до шантажу.

«Я використала одну фотографію, потім іншу і виявилося, що це є співробітник СБУ Василь Новосельцев», – додає Ровенчук.

Активістка зазначила, таємниця слідства не дає їй права розповісти всі деталі, але каже, що це може бути й підстава.

«Якщо це не він, то ми будемо розбиратися, хто підставив», – каже Ровенчук.

6 березня дівчина подала заяви до СБУ і ДБР. Від перших наразі нічого не чути, а в Бюро розслідувань активістку викликали на 16 березня. Там вона розповість усі деталі.

Керівник «Національного корпусу» Сергій Сивачук зазначив, хочуть, аби до них на акцію вийшов начальник СБУ і публічно вибачився, й звільнив вказаного працівника.

Натомість, Світлану Ровенчук і Сергія Сивачука, та журналістів запросили у будівлю управління, де представник служби запевнив, буде проведено службове розслідування.