“Надія нації”: тривають спортивні змагання за підтримки компанії Вертикаль (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

18 Кві, 2024 11:11

Поділитись публікацією
“Надія нації”: тривають спортивні змагання за підтримки компанії Вертикаль (ФОТО)

В Івано-Франківську тривають спортивні змагання «Надія нації». Другі за ліком цього року змагання проходять у коледжі фізичного виховання за спонсорської підтримки будівельної компанії Вертикаль. Кращі учасники вже готуються до фіналу змагань.

Учасники змагаються за перемогу в шести категоріях. Загалом буде 10 зональних змагань, в яких візьмуть близько 150 команд та понад 1500 учнів. Кожен учасник отримує приємні подарунки від спонсора заходу – компанії Вертикаль.

“Зональних змагання проводимо серед закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області. Учасники змагатимуться в наступних видах спорту: футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, загальна фізична підготовка та естафета. За підсумками зональних змагань 20 кращих команд потраплять у фінал”, – коментує головний суддя змагань та голова циклової комісії спортивних ігор Роман Москалик.

Станом на 17 квітня за результатами відбіркових змагань до фіналу потрапляють:

  • Ліцей № 23 імені Романа Гурика
  • Ліцей № 21 імені Євгена Коновальця
  • Старолисецький ліцей
  • Тисменицький ліцей
  • Богородчанський ліцей № 1
  • Богородчанський ліцей № 2

“Компанія Вертикаль вже не вперше є спонсором спортивних змагань і ми дуже цінуємо нашу співпрацю з фізкультурним коледжем. Саме тут, у цих стінах, формується і розвивається талановита молодь Івано-Франківщини, яка у майбутньому здобуватиме всеукраїнське та світове визнання. Ми переконані, що успішне майбутнє Україне саме у сильній молоді, яка є наполегливою у досягненні своїх цілей. А компанія Вертикаль зі свого боку підтримує молодь та заохочує до спорту та здорового способу життя”, – зазначає Олена Недельчак, комерційний директор будівельної компанії Вертикаль.

Фінал спортивних змагань “Надія нації” відбудеться 16 травня, у День вишиванки, в коледжі фізичного виховання в Івано-Франківську.

КАЛЕНДАР ЗОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ:

18.04.24 р. – м. Галич

19.04.24 р. – м. Тлумач

24.04.24 р. – м. Коломия

25.04.24 р. – м. Косів

26.04.24 р. – м. Снятин

01.05.24 р. – м. Калуш

02.05.24 р. – м. Верховина

16.05.24 р. – ФІНАЛ, КФВ

РЕКЛАМА

Читайте також: Ірина Орловська: Здешевлення у будівництві – не про нас, Вертикаль завжди гарантує якість