Найбільша IT-компанія України – EPAM – підписала угоду про співпрацю з університетом нафти й газу

Автор: Костинюк Олександр

06 Жов, 2021 12:48

Найбільша IT-компанія України – EPAM – підписала угоду про співпрацю з університетом нафти й газу

З нагоди святкування 54-річчя Івано-Франківського національного університету нафти й газу була підписана угода про співпрацю між вишем та IT-компанією EPAM.

Читайте також: У Франківську відбудеться виставка "Місто, якого немає"

“Це важлива угода в час цифрових технологій”, – зазначили в університеті, пише “Галка”.

Керівник західноукраїнської локації найбільшої в Україні ІТ-компанії EPAM Андрій Трофімов каже, що EPAM допомагає тисячам студентів будувати свою кар’єру.

“Ми як велика міжнародна компанія розуміємо, що наші фахівці – це наша перевага. Саме тому ми активно інвестуємо в якісну освіту для молодих спеціалістів і налагоджуємо співпрацю з університетами в усій Україні. Компанія EPAM є глобальною та публічною, представлена більш ніж у 35 країнах і об’єднує понад 50 тисяч спеціалістів. В Україні ми об’єднуємо більш ніж 12 тисяч спеціалістів, і ми є найбільшою IT-компанією в Україні. Як глобальний бізнес ми працюємо з більшою частиною з переліку топ-500 світових компаній. Відповідно у нас є клієнти з майже усіх галузей, зокрема, і великі компанії у сфері видобутку нафти та газу”, – розповідає Андрій Трофімов.

Лише цьогоріч до компанії долучилися близько 1200 молодих спеціалістів.

“До кінця року їхня кількість зросте, і ми маємо надію, що завдяки співпраці з університетом нафти й газу, це також будуть і студенти цього навчального закладу. Ми сподіваємося на плідну співпрацю, де інститут отримає доступ до експертизи глобальної світової компанії, студенти отримають доступ до спеціальних навчальних програм та матимуть можливість почати свою кар’єру. А ми як компанія надіємося на допомогу молодих фахівців у нашій роботі з найбільшими світовими брендами. Дякую за співпрацю!”, – звернувся Андрій Трофімов.

Керівник західноукраунської локації додає – близько 20 франківських студентів уже отримали контракт з компанією EPAM і вже з нею співпрацюють, а близько 70 – ще перебувають у процесі навчання.

Загалом компанія EPAM має близько 20 найпопулярніших технічних напрямків навчальних курсів.

Довідково. З 1993 року глобальна компанія EPAM допомагає світовим лідерам проєктувати, розробляти і впроваджувати програмне забезпечення, яке змінює світ.

Сьогодні компанія представлена у 37 країнах світу (в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії) та об’єднує близько 50 000 висококласних ІТ спеціалістів в цілому світі.

В Україні ЕРАМ працює з 2005 року і станом на сьогодні є найбільшою ІТ компанією за кількістю спеціалістів (близько 12 000 спеціалістів).

А також:
• декілька років підряд – #1 у Топ-50 у рейтингу найбільших ІТ компаній України.
• 300+ актуальних проєктів з клієнтами світового рівня.
• Проєкти фактично у всіх галузях (фінанси, охорона здоров’я, медіа та інформаційний бізнес, автомобілебудування та ін.).

Детальніше: https://careers.epam.ua/company .

Фото взято з сайту ІФНТУНГ

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...