Нам не привезуть з Америки Patriot, аби ми стали інформаційно захищенішими, – головний редактор “Галки”

Автор: Вадим Войтик

25 Гру, 2023 18:39

Поділитись публікацією
Нам не привезуть з Америки Patriot, аби ми стали інформаційно захищенішими, – головний редактор “Галки”

Важливість інформаційної безпеки та критичного мислення під час війн обговорили гості програми “Позиція Галичини”. 

Мені не подобається інформаційна безпека в країні на всіх рівнях. На державному Єдиний марафон розказує, що перемога вже близько, зради нема, втрат немає, все круто. На місцевому рівні діє теж такий собі “телемарафон місцевого розливу”, коли 11 мільйонів на цей рік витрачені на піар міської влади“, – переконаний учасник програми, головний редактор “Галки” Роман Турій.

На думку журналіста, під загрозою і наша особиста інформаційна безпека, “коли ми в фейсбучику генеруємо картинки з незрозумілих джерел і не розуміємо, хто отримує наші дані. Молодь наша, сподіваюся не з Франківська, дивляться “Слово пацана” чи щось інше в бік росії. Ми дотепер віримо халяві і так далі“. 

Камон, давайте цього вже не робити! Нам не привезуть з Америки Patriot, аби ми стали інформаційно захищенішими. Треба включати критичне мислення. Довіряйте перевіреним джерелам. Визначте собі цей список, наприклад п’ять: місцевих, загальнонаціональних, міжнародних. І сприймайте все критично“, – закликав аудиторію Роман Турій. 

Повний випуск.

Читайте також: Стаття про нардепа Фріса, який є публічною особою, становить значний суспільний інтерес, – постанова апеляційного суду