“Нам всім потрібно працювати, для дітей-сиріт”, – в обласній ЄС прокоментували збереження “Теплого дому”

Автор: Застава Максим

23 Кві, 2021 14:09

“Нам всім потрібно працювати, для дітей-сиріт”, – в обласній ЄС прокоментували збереження “Теплого дому”

Як писала “Галка” раніше, облрада скасувала своє ж рішення про ліквідацію Долинського дитбудинку “Теплий дім”.

Читайте також: Депутати облради після суперечок вирішили вимагати перевиборів у 87 окрузі (ФОТО)

Депутат від фракції “Європейська Солідарність” Ростислав Кукурудз відзначив, що обласна рада скасувала ганебне рішення, яке викликало резонанс у всій країні ще у лютому.

“Теплий дім” один з найкращих дитбудинків, який дає притулок для дітей-сиріт. Хочу подякувати всім, хто підтримав це рішення”, – додав Кукурудз.

Ще один представник “ЄС” Роман Ткач розповів, що вони працювали по всій вертикалі влади, аби рішення про ліквідацію “Теплого дому” було скасовано.

“Ще під час виборів наша політична сила заявляла, що у нас є вертикаль співпраці в усіх органах влади. Ми підняли це питання, сюди приїжджали відповідні органи, які вплинули, аби все ж це рішення скасувати”, – каже Ткач.

Додамо, що під час обговорення цього питання на засіданні сесії Ткач наголосив, що “ЄС” ще в лютому закликала депутатів не приймати рішення про ліквідацію, а створити комісію та детально дослідити питання.

Депутат від “ЄС” Богдан Пліс наголосив, що це не є перемогою певної партії, адже мова йде про дітей.

“Не хотів би казати, що це чиясь перемога, чи перемога певної партії, адже йдеться про дітей. Нам всім потрібно працювати, аби всі ці діти знайшли свій дім та люблячу родину.

Наша політична партія та фракція дбає про всі заклади області, які наглядають за дітьми. Потрібно винести відповідне рішення для комісії, аби збільшити фінансування для схожих закладів нашої області, адже в деяких умови перебування дітей – жахливі”, – підсумував Пліс.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...