Намалювали стрілочку в підвал – проблема вирішена: франківці про “укриття” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

10 Сер, 2022 11:43

Поділитись публікацією
Намалювали стрілочку в підвал – проблема вирішена: франківці про “укриття” (ФОТО)

У соцмережах франківці пишуть скарги на відсутність вказівників до сховищ. Місцева влада проблему вирішила, начебто.

Під час оперативної наради дев’ятого серпня міський голова Руслан Марцінків доручив активно оновлювати вказівники до сховищ та перевіряти регулярно стан укриттів, чи є вільний доступ до них.

Також мер опублікував оновлену карту захисних споруд.

Втім, скарги продовжують надходити, пише “Галка“.

Наводимо частину коментарів (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Людмила Безусова-Попович Намалювали сьогодні біля дверей в підвал стрілку – проблема вирішена, є укриття.

Сергій Миколайович в мене одне питання до вас,відколи підвал ставав укриттям можна взнати?

Haluna Haluna прибирай підвал чи не прибирай але він укриттям не стане. Як мінімум потрібно два виходи з підвалу, вентиляція і не закривати його на велику колодку.

Svetlana Alex Проблема не у вказівниках, а у самих укриттях.

Nataliia Mykhailiuk В моєму районі укриття не має або мені про це невідомо. Район Хоткевича біля парку хто знає де є укриття. В центрі міста знаю тільки пивбари, які знаходяться в підвалі. Ще цікавить район універмагу.

Катерина Калач Це 6 місяців війна в Україні,а ви тепер доручаєте своїм підлеглим провести ,щоб все зробили? Ваша бездіяльність немає виправдання. Сором і ганьба.

Oxana Zinko Мапа укриттів звичайно то добре,а відсутність самих укриттів не тішить. Мені так подобаються слова” перейдіть в укриття” під час тривоги. А власне куди переходити? Підкажіть.

Леся Андрійчак Ахіренно мікрорайон опришівці аеропорт є два сховища на районі перша ботанічна водоканалу друге медична дімперестарілий між ними 6зупинок автобусом як бігти пішки то тривога скінчиться.

Liuba Prokopiv Я приїхала в Івано Франківськ і також не знайшла де можна сховатися під час тривоги. І під’їзди всі закриті, виходить ,що коли застає тривога на вулиці,не має де дітися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пробачте, але це жахливо: іванофранківці не оцінили презентацію найкращого укриття в дитячому садочку (ВІДЕО)