Нападник “Прикарпаття” – найкращий молодий гравець 30 туру Першої ліги. Ще один форвард – у символічній збірній

14 Сер, 2020 20:11

Sport Arena у співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну завершального туру Першої ліги сезону 2019/20.

Після виїзної перемоги над “Гірником-Спортом” (4:2) до числа найкращих потрапив і нападник Команди рідного краю Роман Барчук, який оформив “дубль”, а ще одного форварда “Прикарпаття” – 18-річного Андрія Хому журналісти визнали найкращим молодим гравцем 30 туру.

Символічна збірна 30 туру Першої ліги:

Воротар – Андрій Попович (Минай)

Захисники:
правий захисник – Владислав Ляшевський (МФК Миколаїв)
центральний захисник – Олександр Маткобожик (Минай)
лівий захисник – Тарас Саків (Рух)

Півзахисники:
правий півзахисник – Руслан Паламар (МФК Миколаїв)
центральний півзахисник – Андрій Ткачук (Минай)
атакувальний півзахисник – Ярослав Ямполь (Металіст 1925)
лівий півзахисник – Максим Брагару (Чорноморець)

Нападники:
нападник – Роман Яловенко (Чорноморець)
нападник – Роман Барчук (Прикарпаття)

“До дев’яти голів довів свій особистий показник досвідчений форвард прикарпатців. У матчі в Горішніх Плавнях Барчук відзначився двома голами за три хвилини (один з двох найшвидших дублів сезону), проявивши наполегливість і безкомпромісність в атаці. Здорово відкриваючись під передачі з глибини і замикаючи флангові подачі, Роман виявився дуже складним підопічним для захисту “гірників””.

Тренер туру – Василь Кобін (Минай)

Найкращий молодий гравець туру – Андрій Хома (Прикарпаття)

18-річний півзахисник, заточений на атакуючу гру, вперше отримав шанс проявити себе в стартовому складі. І незважаючи на більший досвід в суперників, зумів дуже здорово зіграти на полі “Гірника-Спорт”. Це він відвів за собою суперників на ближню стійку при кутовому, здійснивши гольову скидку на Француза в епізоді з першим голом, він же заробив пенальті в четвертому голі. Перші 90 хвилин в стартовому складі Команди рідного краю Андрій запам’ятає надовго.

Джокер туру – Сергій Семенюк (Агробізнес)
Гол туру – Олександр Михайличенко (Чорноморець – Металург)