“Написав заповіт”: Маша Єфросиніна розповіла, як переживає розлуку з чоловіком, який пішов у ЗСУ (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

02 Бер, 2023 19:22

Поділитись публікацією
“Написав заповіт”: Маша Єфросиніна розповіла, як переживає розлуку з чоловіком, який пішов у ЗСУ (ВІДЕО)

Відома українська телеведуча, волонтер, засновниця благодійного фонду ‘’МАША’’ Марія Єфросиніна розповіла про переживання за чоловіка, який пішов на війну та про те, як вже зараз працює з психологом, аби розуміти як жити з чоловіком, коли він повернеться з фронту.

Читайте також: Хочете жити в незалежній країні — йдіть воювати подалі від дому, — Сергій Філімонов з батальйону “Вовки Да Вінчі” (ВІДЕО)

Про це та інше Єфросиніна розповіла у свіжому випуску ютуб-проєкту “Розмова” ведучому Сергію Лиховиді.

“Я працюю з психологом кілька разів на тиждень, тому що я звинувачувала свого чоловіка, що він туди (на війну) йде. І тільки час мені знадобився, тому що моя психіка захищалася. Вона(психіка) казала мені: ‘’Я залишаюся одна’’. Він написав заповіт, це означає, що десь всередині він попрощався зі мною? Це означає, що він обрав війну, а не мене з нашими дітьми? І я працюю з тим, щоб бути у здоровому глузді, коли мій чоловік повернеться, і коли він дуже зміниться. А він зміниться. Він вже змінюється’’.

– Ти сама вже це зачепила, Тимур на війні, він на фронті, ти пам’ятаєш момент, коли він вперше сказав тобі, що йде на фронт?

– Звичайно пам’ятаю, це було перше рішення, стосовно якого він не радився зі мною. Це сталось, коли він нас випхав з України. Я знала, що він у Львові, в ТРО,  вони патрулювали місто вночі. Та коли я йому подзвонила, я дізналась, що він вже у Києві. Далі він влаштувався у добровольчий батальйон, і почав думати, де він може бути корисний, почав багато навчатись і фандрейзити гроші на обладнання для цього батальйону. Я не можу сказати де він і чим займається, бо сьогодні він уже в лавах ЗСУ. Усе це він мені не розповідав, і коли у травні ми вперше побачились, у нас було побачення, і він за кавою, ось так між розповідями про дітей, розказав: ‘’Ну я до Кривого рогу за 3 тижні їду’’. А під Кривим рогом, як ти пам’ятаєш, тоді влітку було гаряче дуже і зараз теж. І я знаю, що він навмисне обрав таке людяне місце, щоб я не вибухнула і не кинулась йому в ноги. Бо у Варшаві сьогодні дуже багато українців і я там почуваюсь такою ж впізнаваною як і у КИЄВІ-це факт.

Він сказав: ‘’Якщо є кохання – ти мене зрозумієш. Я поїхав’’.

– Зараз ось ця війна, відстань, те, де знаходиться Тимур, те як живеш ти, ти відчуваєш, що ваші стосунки знову трохи змінюються, чи ви міцні як ніколи?

Я тобі більше скажу, якби ми не пережили ту кризу і не вийшли з неї зовсім оновленими людьми з оновленими стосунками, з новим шлюбом, підкріпленим новою дитиною, і не перепрошили все те, що ми запустили у минулих стосунках, ми б зараз не витримали. Зараз нас тримає досвід, розуміння особливостей одне одного і повага до рішень одне одного… ну і кохання… ну і секс.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.