Наразі в нас 104 поранених. Кожного тижня додається по 20-30 осіб. Це дуже складна ситуація, – координатор ініціативи “Поранені SOS”

Автор: Людмила Баран

02 Oct, 2014 12:15

Поділитись публікацією
Наразі в нас 104 поранених. Кожного тижня додається по 20-30 осіб. Це дуже складна ситуація, – координатор ініціативи “Поранені SOS”

Допомоги потребують більше сотні поранених учасників АТО з Івано-Франківщини.  Найтяжчі пацієнти Київського шпиталю – з Прикарпаття.

“Наразі в нас 104 поранених. Кожного тижня додається по 20-30 осіб. Це дуже складна ситуація. Крім того, що люди лікуються в, де вони ще більш-менш забезпечені, їх ще відправляють додому на реабілітацію, де вони повністю самі собі дають раду, починаючи від якихось спеціальних ліків до інших речей, які потрібно мати”, – сказала Наталія Кушніренко, представниця громадської ініціативи “Поранені SOS”.

Про це вона розповіла на відкритті виставки “Залізний легіон” у Музеї визвольної боротьби, під час якої відбувається збір коштів для потреб поранених у зоні АТО бійців.

“Вчора у нас була розмова з дружиною пораненого Андрія Халковського Вони приїхала з Київського шпиталю,де лежить її чоловік. Вона сказала, що в шпиталі двоє найтяжчих поранених- це наші івано-франківські хлопці. Ці прізвища відомі: Олег Івахнюк з Калуша та Ігор Сухарєв з Івано-Франківська.Тому ми закликаємо, якщо є змога, допомагати передовсім саме цим хлопцям. У них дуже важкі травми і дуже критична ситуація. Інформація, благодійні рахунки та контакти є у Фейсбук-спільноті “Поранені SOS”, там можна зголоситися з будь-якою допомогою”, – повідомила Наталія Кушніренко.