Нардеп Фріс домігся встановлення світлофора на трасі Н-10. Роботи виконуватиме фірма його помічника (ОНОВЛЕНО)

Автор: Вадим Войтик

28 Чер, 2023 13:42

Поділитись публікацією
Нардеп Фріс домігся встановлення світлофора на трасі Н-10. Роботи виконуватиме фірма його помічника (ОНОВЛЕНО)

На трасі Н-10 Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига, в центрі села Одаї буде встановлено світлофорний об’єкт. Про це клопотався народний депутат Ігор Фріс. Роботи буде виконувати фірма, пов’язана з його помічником Віталієм Вербовим. 

Інформація про закупівлю міститься у системі Prozorro

За підсумками торгів вартість робіт становитиме 1 168 594 грн. Переможцем тендеру стало ТОВ “Ледпроект”.  За договором світлофор матиме таймер відліку часу та пристрій звукового оповіщення. Об’єкт має бути зданий в експлуатацію до кінця 2023 року.

Про пішохідний перехід на цій же трасі, у сусідніх Марківці на Тисмениччині, де часто трапляються аварії, народний депутат Ігор Фріс писав ще у вересні 2019 року. На тій зустрічі він був зі своїм помічником Віталієм Вербовим. 

фото  У травні 2023 року Фріс розповів, що “питання забезпечення безпеки дорожнього руху в селі Марківці нарешті зрушено з місця”. 

За даними видання Курс, саме на цьому переході у Марківцях у вересні 2019 року смертельну ДТП скоїв депутат Івано-Франківської міськради Роман Марцінків, депутат Івано-Франківської міської ради, двоюрідний брат мера Руслана Марцінківа

За даними аналітичної системи YouControl засновником ТОВ “Ледпроект” є Любов Вербова, а керівником є помічник Ігора Фріса Віталій Вербовий. Статутний капітал фірми становить 10 тис грн.

Договір на улаштування світлофорного об’єкта є для фірми “Ледпроект” найбільшим договором з використанням бюджетних коштів за останні три роки. 

Нагадаємо, що наразі триває конфлікт підприємців, пов’язаних з родиною народного депутата Фріса з громадою села Марківці через позаконкурсну довготривалу оренду місцевого лісу. На сході села мешканці проголосували проти передачі лісу в приватні руки. Віталій Вербовий також був присутній зборах та виступав на підтримку інвестиційного проєкту фірми “Інтервіза”. 

ДОПОВНЕНО

Як стверджує в коментарі “Галці” народний депутат Ігор Фріс світлофор буде встановлено далі по трасі, у селі Одаї. Також він заперечує зв’язок з Віталієм Вербовим. Втім, на сайті самого народного депутата Вербовий згаданий саме як помічник пана Фріса

Професійність журналістів вашого видання як завжди нижче плінтусу.
1. Вербовий не мій помічник.
2. Нажаль світлофор не в Марківцях (тут і надалі ведеться робота щодо його влаштування але наразі проти Нацпол), а в Одаях.
Хапаєте інфу і не перевіряєте. Йдіть вже на науку трохи і не паплюжте професію“, – висловив свій докір “Галці” пан Фріс.

 
 

Читайте також: Нардеп Фріс програв суд журналістам івано-франківського видання “Галка” (ФОТОРЕПОРТАЖ)