Нардеп Кива під наглядом “тітушок” захистив кандидатську: в мережі це не оцінили (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

26 Кві, 2021 16:42

Нардеп Кива під наглядом “тітушок” захистив кандидатську: в мережі це не оцінили (ВІДЕО)

Троє чоловіків у чорному одязі, які відмовлялися представлятись і пояснювати, на кого вони працюють, блокували вхід до аудиторії, у якій захищав кандидатську дисертацію нардеп Ілля Кива.

На прохання УП чоловіки відмовились представлятись і показувати посвідчення.

На запитання журналістів, хто ці чоловіки в чорному, Ілля Кива відповів: “Студенти чи може аспіранти”. Ці ж чоловіки супроводжували Киву у вбиральню та оберігали його від журналістів.

В Інституті підготовки кадрів відмовилися від пояснень.

Водночас захист кандидатської дисертації Киви пройшов успішно. Члени комісії проголосували одностайно: 13 – за, 0 – проти. Захист тривав з 10 до 13 години.

Згідно із законодавством, наукові ступені доктора і кандидата наук присуджують спеціалізовані вчені ради за результатами прилюдного захисту дисертацій. Міносвіти затверджує такі рішення і видає дипломи доктора та кандидата наук.

Тож тепер рішення, чи стане народний депутат Ілля Кива кандидатом наук із державного управління, – за відомством, яке очолює Сергій Шкарлет.

Вийшовши з аудиторії після захисту, Кива подякував журналістам, які витратили свій час на висвітлення цієї події, та зазначив, що не сподівався на такий ажіотаж.

На думку Киви, “сьогодні наукова спільнота стала сильнішою”.

У мережі захист кандидатської не оцінили:

“Мої щирі співчуття всім кандидатам наук, котрі реально захищались. Ви цього не заслужили”, – коментує письменник Остап Українець.

“Білка та Стрілка – перші живі організми, що успішно злітали у Космос. Ілля Ківа – перший, який захистив кандидатську дисертацію”, – пише депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк.

“Українська наука: міністр-плагіатор та ківа – кандидат наук з тітуханами на охороні. Проффесора!!”, – зазначає ексдепутат Луцької міськради Павло Данильчук.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...