Нардеп Прощук ініціює оновлення обладнання для медзакладів Калущини і Рогатинщини (ФОТО)

28 Кві, 2020 21:32

Нардеп Прощук ініціює оновлення обладнання для медзакладів Калущини і Рогатинщини (ФОТО)

Народний депутат України з Прикарпаття Едуард Прощук 28 квітня мав зустрічі з головними лікарями медзакладів округу щодо потреб лікарень.

Читайте також: Медзаклади Калуша та Рогатина отримали чергову "захисну" допомогу, - Прощук (ФОТО)

Йшлося про оновлення бази медичного обладнання, щоб надавати більший спектр послуг та покращення умов для комфортної роботи медиків й перебування пацієнтів.

Керівники медичних закладів неодноразово озвучували потреби. Це допомогло сформувати депутатське звернення щодо розподілу субвенції на соціально-економічний розвиток. Адже попри пандемію, реформування медицини триває, каже Прощук.

“Маємо багато викликів. До прикладу, в Рогатинській лікарні впродовж останніх 10 років зовсім не було оновлень медичного обладнання. Саме тому, звертаємось щодо виділення субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток медичних закладів Калуського й Рогатинського районів, зокрема: для районної лікарні Калуської районної ради – апарат ШВЛ, монітори пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор; для Центральної лікарні Калуської міської та районної рад – рентгенівсько-діагностичний комплекс з цифровим зображенням; для Рогатинської центральної районної лікарні – хірургічно-рентгенодіагностичну систему та лапароскопічні стійки”, – зауважив нардеп, пише “Галка”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...