Наркодилер в себе вдома продавав амфетамін

Автор: Людмила Баран

15 Jul, 2014 17:12

Поділитись публікацією
Наркодилер в себе вдома продавав амфетамін

Оперативники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Івано-Франківського міськвідділу міліції  викрили 24-річного мешканця обласного центру, котрий торгував наркотиком синтетичного походження – амфетаміном .

За черговою дозою амфетаміну, один грам якого на «чорному» ринку становить 200 гривень, покупці навідувались за адресою однієї із багатоповерхівок Івано-Франківська, особистого помешкання зловмисника, повідомляє СЗГ УМВС.

Туди ж і завітали  співробітники БНОНу та викрили торговця «на гарячому», під час продажу чергової дози психотропного засобу. Наразі оперативниками проводяться заходи спрямовані на встановлення каналу надходження амфетаміну до івано-франківця.

У міліції зазначають, що як зафіксовано, на злочинний шлях стають молоді люди. І не в компетенції міліції боротися знаркозалежними особами, як носіями соціального зла. Це хворі люди, багатьох з яких «витягнути» з прірви не під силу навіть медикам.

 Натомість одне з пріоритетних завдань правоохоронців – протидіяти подальшому поширенню наркоманії шляхом викриття джерел надходження наркотичних речовин на підпільний ринок, виявлення осіб, що з корисливих мотивів паразитують на біді хворих або початківців.

І тому кожну наркотичну дозу, вилучену в реалізаторів, слід вважати маленькою перемогою не у плані статистичної звітності, а у можливому порятунку конкретної людини.