“Народна Самооборона” спіймала чергового псевдо-волонтера (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 Лют, 2015 13:27

Поділитись публікацією
“Народна Самооборона” спіймала чергового псевдо-волонтера (ФОТО)

19 лютого, представники ГО “Народна Самооборона Івано-Франківської області” зловили злодія, що вкрав кошти на потреби військових із волонтерської скриньки організації.

Члени організації зауважують: вантажили машину на схід, тож не помітили, що відбулося. Уже вранці побачили, що скринька для пожертв порожня. Зловмисником виявився член організації, який приєднався ще під час Майдану. У скриньці була сума понад 4800 гривень. Це вже не перший випадок, зауважують самооборонівці, коли зникають кошти, але попередні рази гроші повертали на місце після погрози про зйомки прихованою камерою і кримінальну відповідальність, передає “ГК”.

Як розповідає зловмисник, Ігор, гроші поцупив уперше. Пішов на такий крок через борги. Спершу зізнався, що гроші віддав і при собі не має готівки. Хоча після розмови зі слідчими хлопець показав новий дорогий телефон і понад тисячу гривень.

Працівники міліції, які виїхали на місце злочину, розповіли: якщо в суді доведуть вину хлопця, йому загрожує кримінальна відповідальність за ст. 185 Кримінального кодексу України.