Народні майстри та кулінари тішитимуть франківців на вихідних

Автор: Людмила Баран

10 May, 2014 08:39

Поділитись публікацією
Народні майстри та кулінари тішитимуть франківців на вихідних

9-11 травня у місті відбувається ярмарок-виставка «Прикарпатський вернісаж» і фестиваль «Кулінарна спадщина. Смак українських Карпат».

Ярмарок декоративно-прикладного мистецтва  «Прикарпатський вернісаж» діє з 9 до 20 год на майдані  Шептицького та вулиці Низовій.  Він представляє український ринок декоративного мистецтва та народні ремесла. Учасники фестивалю пропонують свої вироби у різних напрямках: вироби зі скла та дерева, соломи, вишивання та бісероплетіння, гончарства та кераміки, писанкарства та лозоплетіння тощо.

10-11 травня на площі Ринок триватиме фестиваль «Кулінарна спадщина. Смак українських Карпат», під час якого представлять старовинні рецепти місцевої кухні.  Понад 15 представників Карпатського регіону з 4 областей (Івано-Франківської, Львівської,Чернівецької і Закарпатської) запропонують натуральну екологічну продукцію: вироби бджільництва, різні види сирів,соки,трав’яні чаї, натуральні олії.  Під час урочистого відкриття Дня міста об 11 на площі Ринок будуть частувати святковим тортом мешканців та гостей.  Запланована також дегустація традиційних страв автентичної карпатської кухні приготованих у казанах на відкритому вогні.