Народний аматорський хор села Микитинці відсвяткував ювілей (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Лис, 2014 17:21

Поділитись публікацією
Народний аматорський хор села Микитинці відсвяткував ювілей (ФОТО)

10-річний ювілей відзначив Народний аматорський хор “Сяйво” села Микитинці Івано-Франківської міської ради.

 

Читайте також: Розвиток спорту: в Угорниках відкриють новий сучасний стадіон (ФОТО)

Знагоди свята учасники колективу приготували для односельчан святковий концерт духовної та патріотичної музики. Незмінним керівником та диригентом народного аматорського хору є Василь Гнатишин. Зізнається – йому вдалося зібрати довкола себе однодумців і справжніх патріотів. Тепер “Сяйво” відоме за межами не лише села, а й Прикарпаття.

“Дуже приємно бути керівником і диригувати такими людьми, як учасники хору. І знаєте, це є дійсно здібні, талановиті люди. Поєднує нас одне – ми любимо пісню, музику і нашу Україну”.

Односельці гордяться своїм колективом. Сільський голова Микитинець Михайло Сіщук втішений – адже хор підтримує національні традиції, які занепадають.

“Активна участь молодих людей в цьому хорі, це є показник того, що вони є патріоти своєї малої Батьківщини – села Микитинці”

Творчий звіт відвідав і депутат міської ради від ВО “Свобода”, обраний у цьому окрузі, Роман Онуфріїв. Каже, поки лунає українська пісня, доти житиме країна.

 “Саме тут відчувається добра традиція української культури. Її плекають, зберігають. Адже в кожного є свої обов’язки , господарські справи. Але вже десять років ці люди дуже методично, віддано, ретельно ставляться до того, аби культивувати рідні традиції”, – каже Онуфріїв.

“Сяйво” бере активну участь у житті села, народного дому та місцевої церкви. В репертуарі колективу – більше пів сотні пісень різної тематики.