Народжена двічі: дивовижна історія про порятунок дитини в утробі матері (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

26 Oct, 2016 12:00

Поділитись публікацією
Народжена двічі: дивовижна історія про порятунок дитини в утробі матері (ФОТО)

Ця дитина народилася двічі: спочатку лікарі тимчасово дістали її з живота матері, щоб провести життєво важливу операцію, а через 12 тижнів вона народилася згідно терміну.

Про це пише dailymail.

Коли мешканка Техасу Маргарет Бомер на 16-му тижні вагітності зробила чергове УЗД, лікарі сказали, що у дитини є пухлина в зоні куприка. Єдиною надією на порятунок була операція, в ході якої лікарі мали розкрити живіт і дістати плід вагою 538 г на 20 хвилин, а потім повернути назад. Шанси у дівчинки були 50/50.

Після операції Маргарет поклали в лікарню на збереження, і дитина успішно розвивавалася всередині матері ще 12 тижнів до повних 36 тижнів вагітності.

Лінлі Хоуп Бомер народилася вдруге за допомогою кесаревого розтину. Важила 2400 грамів.

“На 23-му тижні пухлина блокувала роботу її серця і загрожувала серцевою недостатністю. Вибір був між тим, аби дозволити пухлині заволодіти її організмом, і тим, щоб дати їй шанс вижити. Для нас це було просте рішення: ми хотіли дати їй життя”, – каже мати дівчинки.

За словами лікаря Даррелла Каса із Дитячого ембріонального центру Техасу, тератома – найпоширеніша пухлина у новонароджених, з якою вони стикаються.

Причина розвитку пухлини невідома, хоча вона зустрічається у дівчаток в чотири рази частіше, ніж у хлопчиків. Новоутворення буває один раз на 30-70 тис дітей.