Насалик за прикладом Шевченка організував екскурсії для іванофранківців. У зону екологічного лиха

Автор: Турій Роман

09 Nov, 2015 15:20

Поділитись публікацією
Насалик за прикладом Шевченка організував екскурсії для іванофранківців. У зону екологічного лиха

Штаб кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська Ігоря Насалика організував систему групових безкоштовних відвідин сусіднього Калуша – міста, яке визнане зоною екологічного лиха.

Читайте також: Ексміністр з Прикарпаття "забув" задекларувати майна на 64 мільйони

Про це “Галку” повідомляють самі іванофранківці.

Зокрема про це розповіла Стефанія Геник, яка у складі групи відвідала Калуш у середу минулого тижня. Людей повезли у Калуську центральну районну лікарню.

“Вони нас водили по лікарні, показували закордонне обладнання, яка чистота і порядок. Походили по всіх відділах, по палатах нас поводили. Вихваляли Насалика що і таке зробив, і те, і те. Наголошували, що у них безкоштовна медицина. Хто бажав, проходив різні обстеження – очний тиск, кардіограму серця, УЗД, флюрографію. Потім зробили обід в одному з ресторанів. На обід приїхали до нашої групи вчителі і працівники бібліотек міста, які теж були на екскурсії”, – розповіла пані Стефанія.

Також мешканцям показували чистоту у під’їздах багатоквартирних будинків. Гроші за екскурсію не пропонували.

За інформацією “Галки”, щодня на екскурсію в медичний заклад Калуша возять близько п’яти автобусів.

Як відомо, упродовж кількох років у якості виборчої технології на Буковель активно возив людей народний депутат України, пізніше – кандидат в мери від “УКРОПу” Олександр Шевченко. Однак у підсумку це йому не допомогло вийти у другий тур виборів.

Калуш і кілька навколишніх сіл зоною екологічної катастрофи були оголошені президентським указом в лютому 2010 рокуЕксперти твердять, що останні роки жодна з калуських проблем повністю не вирішена.

Теги: