ГАЛКА: Наш найцінніший “актив” – це увага аудиторії, якою хочемо поділитися

23 Чер, 2022 09:35

Поділитись публікацією
ГАЛКА: Наш найцінніший “актив” – це увага аудиторії, якою хочемо поділитися

Вітання! Мене звати Роман Турій, головний редактор медіапроєкту “Галка”.

Вже понад вісім років ми з командою робимо те, що вміємо найкраще – якісні новини на GALKA.IF.UA. Місцеві, національні, пишемо і про найцікавіше у світі. Оперативно, без домислів, чуток чи перебільшень, а з перевіркою інформації, чесністю до читачів і підтримкою франківських ініціатив.

Часто робимо це з допитливістю і критичністю до влади – як і годиться “сторожовим псам демократії”.  

Сподіваємося, що саме за це нас поважають і читають. Вже п’ятий рік поспіль “Галка” є найвпізнаванішим інтернет-ЗМІ в регіоні. А наші платформи у соцмережах (Facebook, Instagram, Telegram та Viber) мають максимальне охоплення ключових аудиторій Прикарпаття

У складний для держави та кожного українця час актуальність оперативних, об’єктивних, перевірених новин зросла в рази. Очікувано, якісні місцеві ЗМІ стали більш відвідуваними.

За даними Google Analitics цьогоріч GALKA.IF.UA теж суттєво збільшила свою аудиторію (24 січня – 24 лютого – 4 млн 300 переглядів сторінок, з 24 лютого по 24 березня – 7 млн 800 тисяч переглянутих сторінок на сайті).

Виросли платформи GALKA.IF.UA у соцмережах: Telegram у чотири рази (з 9 до 36 тисяч підписників), Instagram (з 21 тисяч до 27 підписників), Facebook (охоплення в місяць перед війною – 819 тис. читачів, перший місяць війни – 2 млн 200 тисяч читачів), Viber (за місяць – 3 800 підписників), фейсбук група Франківські теревені (700 тисяч переглядів за місяць перед війною, 900 тисяч від початку військових дій, зараз налічує 66 тисяч учасників, з яких понад половина – активні дописувачі).

Наша щоденна робота це десятки новин, інтерв’ю, репортажів про прикарпатських військових, інших захисників, волонтерів, переселенців. І безумовно, нам всім потрібно підтримати економіку рідної країни.

Ми можемо допомогти бізнесу працювати потужніше і ще більше наповнювати бюджет, з якого фінансується життя країни та її оборона. Адже маємо найцінніший “актив”: увагу аудиторії, якою хочемо поділитися.

Щоденно публікації “Галки” на сайті і в соцмережах мають мінімум 100 тисяч переглядів. Це увага живих людей, котрі щодня не лише читають новини, але й ухвалюють рішення та роблять покупки – їжу, одяг, техніку, господарські товари, планують активне дозвілля чи свій саморозвиток.

Точно знаємо, серед наших читачів є ваші чинні та майбутні клієнти. Співпраця з “Галкою” допоможе вас познайомити ближче, зробити більш впізнаваними. Наш восьмирічний досвід це сотні успішних комерційних проєктів, співпраця з великими національними та дуже локальними й не менш якісними брендами (АТБ, Цитрус, Uber, Цархліб, БК Благо, Вамбуд, Чубі-Бум, Ла П’єц, Терра Органіка…список направду дуууже довгий).  

Залиште свої контакти через Фейсбук, Телеграм, Viber чи Інстаграм, і ми зв’яжемося з вами у зручний для вас час.  

Слава Україні! Слава кожному з нас!