Наша церква є незалежною й автокефальною! – редакція Галки отримала лист від Івано-Франківської єпархії УПЦ

Автор: Застава Максим

01 Jul, 2022 13:49

Поділитись публікацією
Наша церква є незалежною й автокефальною! – редакція Галки отримала лист від Івано-Франківської єпархії УПЦ

Редакція отримала лист начебто від Івано-Франківської єпархії УПЦ. Очевидно, це реакція на нашу попередню публікацію.

З огляду на суспільну гостроту питання публікуємо лист повністю, без скорочень і правок.

“Слава Іісусу Христу!

Шановна редакція газети!

Івано-Франківська єпархія УПЦ закликає вас не порушувати ст. 3 Закону про засоби масової інформації стосовно неприпустимості зловживання свободою діяльності ЗМІ для “.. розпалювання расової, національної, регіональної, релігійної ворожнечі”!

По-перше, ви перекручуєте інформацію, що опублікована на сайті Православне Прикарпаття, ніде в тексті не йдеться, що громада УПЦ вимагає притягнення голови ОДА до кримінальної відповідальності. Тим більше прозоро додана сама заява, в тексті якої відсутнє подібне формулювання!

По друге, поняття “московського патріархату” в Україні не існує, а від часу проведення собору УПЦ від 27 травня 2022 року у самому статуті УПЦ відсутні будь-які згадки про РПЦ. Наша церква є незалежною і автокефальною!

Закликаємо негайно припинити розпалювання міжконфесійної ворожнечі та перекручування публікацій з сайту Православне Прикарпаття!

Вимагаємо внести правки до вашої публікації, в протилежному разі, юридичний відділ єпархії звернеться до правоохоронних органів та суду за захистом своїх законних прав”.