Наше місто приєдналося до міжнародного Дня вуличної музики

Автор: Людмила Баран

15 Тра, 2014 09:07

Поділитись публікацією
Наше місто приєдналося до міжнародного Дня вуличної музики

17 травня на центральні вулицях лунатиме музика всіх напрямів та стилів, гратимуть професіонали й аматори.  Івано-Франківськ разом з містами вісьмох країн Європи проведе масову мистецьку акцію — День вуличної музики.

Читайте також: "У партнерстві ми можемо розвиватися": підприємці з прифронтових регіонів розповіли про бізнес-тури Прикарпаттям

Цю ініціативу 2007 року заснував литовець Андріус Мамонтовас, який вірить, що після одночасного музикування людей у всіх містах, світ має стати кращим. Цьогоріч свято відбудеться у Литві, Латвії, Грузії, Нідерландах, Данії, Ірландії та Норвегії. В Україні до нього приєднаються Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Дніпропетровськ та інші.

Координаторка проекту у Франківську Ірина Слободян розповіла, що ідея приєднатися до Дня вуличної музики виникла в активістів Логістичного Штабу Майдану у Києві. Вони  шукали для майданівців житло, транспорт, харчі, ліки, а зараз досі надають медичну підтримку постраждалим. Після всього їм захотілося зробити щось позитивне, щоб підняти дух людей.

Місяць тому вони подали пропозицію влаштувати День вуличної музики у різних містах. Першими відгукнулись і приступили до роботи івано-франківські організатори, а після них всі інші.

В суботу в Івано-Франківську з 13 до 20 триватимуть музичні виступиТакож впродовж дня діятиме ярмарок хендмейду та кулінарних виробів, 10% коштів від якого йтимуть громадським активістам  на потреби з благоустрою міста. Всі інші заходи безкоштовні. Весь проект втілений тільки завдяки благодійникам та волонтерам. На згадку про свято в Івано-Франківську залишиться вуличне піаніно.  

Теги: